piątek, 25 grudnia 2015

Wybór sali weselnej

Podczas przygotować weselnych pierwszą sprawą jaką się zajmujemy jest zazwyczaj sala weselna. I choć z początku wydaje nam się to bardzo proste to w rzeczywistości już tak nie jest. Po pierwsze ważne jest, aby już ustalić listę gości. 
Następnie ważne jest umiejscowienie sali, tak by wszyscy goście mogli bez problemu dojechać, jeśli sami nie organizujemy przywózki. To na co zwracamy uwagę to przede wszystkim wygląd sali weselnej. Jest to niezmiernie ważne. Na zdjęciach wiele prywatnych sal wygląda fantastycznie, ale po oględzinach zupełnie zmieniamy zdanie. Oczywiście nie zapominajmy, że im większy standard tym większa cena za tzw. talerzyk. 

Prawda jest taka, że z początku zainteresowania kilkunastu sal, trudno będzie wybrać tą jedną. Jednak gdy to już nastąpi warto od razu sobie ją zabukować. Spisać odpowiednie formalności – to bardzo ważne. W umowie tej powinny być zawarte wszystkie informacje dotyczące przede wszystkim płatności, ale również w razie nieszczęśliwego wypadku – rozwiązanie umowy.

Sprawdź też: zaproszenia handmade na ślub